ATÖLYEMİZ

Batulüks olan firma ismimizin öne çıkışı,soy ismimizle yapmaya karar verdiğimiz lüks tasarımların birleşmesindendir. 1995 yılından beri aydınlatma sektöründe yapmış olduğumuz çeşitli projelerle kendimizi geliştirdik ve yenilikleri takip ederek geliştirmeye devam ediyoruz. Aydınlatmada kullanılan ışığın rengi gibi,kullanılacak ürünün tasarımı ve boyutuda öneme sahiptir.Kullanılacak yerin conceptinede uyum sağlamalıdır. Batulüks aydınlatma olarak yapmış olduğumuz ürünlerimiz seçkin ve farklı tarzlara sahiptir.

BatuLüks Aydınlatma olarak önceliğimiz, müşterilerimizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını kusursuz şekilde algılamak ve bu doğrultuda koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Aydınlatmanın yapılar üzerindeki yönlendirici gücünü en iyi şekilde uygulamayı hedefleyen ekibimiz için projenin mimari özellikleri doğrultusunda hareket etmek, detaylara hakim olmak hayati önem taşır. Profesyonel uzmanlarımız, BatuLüks’nın mimar ve iç mimarlarının yanısıra proje mimarlarıyla da ortak bir çalışma yürütür; benzersiz fikirleri ve yenilikçi tasarımlarıyla hizmet verdiğimiz projelere daima değer katarlar.

Şantiye ziyaretleri, fotoğraf çekimleri ve yapısal keşiflerle, aydınlatması yapılacak mekânın ihtiyaçları en doğru şekilde tespit edilir; 3 boyutlu programlarla en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü profesyonel sunumlar hazırlanır ve hayallerin gerçeğe dönüşümü somut verilerle müşterilerimizin beğenisine sunulur.

Türkiye’nin en seçkin AVM, eğlence merkezi, hastane, konut, villa, kültür-sanat merkezi, ofis, otel, plaza, resmi kurum, restaurant- cafe, spor merkezi projelerine imzasını atan BatuLüks Aydınlatma, işbirliği içerisinde olduğu yeni markalarla uluslararası ağını genişleterek, Türkiye ve dünya çapındaki müşteri yelpazesini her geçen gün zenginleştirmektedir.

E-BÜLTEN